matematykaszkolna.pl
Oblicz zuzia: Mandarynki i nektarynki kosztują tyle samo. Jeśli mandarynki stanieją o 4%, zaś nektarynki zdrożeją o 15%, to o ile procent więcej trzeba będzie zapłacić za 2 kg mandarynek i 3 kg nektarynek? Proszę o obliczenia
15 kwi 22:44
Kasia: ile Ty masz lat ?
15 kwi 22:45
zuzia: jestem w I liceum
15 kwi 22:46