matematykaszkolna.pl
;( iza: Obednie 1kg cukru kosztuje 3,20 wiecje niż kilka lat temu. Wówczas za kwote rowna 225 można było kupic o 80 kg. Wiecej cukru niż obecnie. Ile kosztuje 1kg cukru obecnuie
1 kwi 11:08
iza: ej no czemu jednym pomagacie , a drugim nie
1 kwi 11:33
maddhew: x − cena wtedy, x>0 x+3,2 − cena teraz 225x+3,2+80 = 225x
1 kwi 11:38