matematykaszkolna.pl
L .k: kobita chce zrobicz miesznke czekoladowa w cenie 12zl 50gr za kg .przygotowla 2 kg czekoladek 'W' w cenie 14zl za kg ,oraz porcje czekoladek 'P' w cenie 12zl za kg ale kg czekoladek 'P' powinna wziac do miesznki
5 kwi 20:34
tim: Kobita
5 kwi 20:35
.k: lol< *kobieta
5 kwi 20:37
tim: 14x + 12y = 12,5 (x+y) x + y = 2 Rozwiąż dalej.
5 kwi 20:38