matematykaszkolna.pl
. Adamm: Proszę o zablokowanie użytkownika Filip
24 cze 20:59
Mila: A co się stało? Napisz proszę Adamie. Widzę, że kilka osób zablokowano, dlaczego?
24 cze 22:39
Adamm: Filip powinien być zablokowany choćby dlatego że aktywnie krytykuje i obraża użytkowników tego forum, a sam z siebie nic do niego nie wnosi. To chyba wystarczający powód
25 cze 10:03
Damian#UDM: A gdzie on się ostatnio wypowiadał? Gdzie zaszła taka niedobra sytuacja?
25 cze 17:38
getin: np. tutaj https://matematykaszkolna.pl/forum/410377.html w tym temacie jeszcze się wypowiadał ale usunięto jego komentarz https://matematykaszkolna.pl/forum/410562.html
25 cze 17:43
kerajs: Zabawny przykład. Akurat tutaj ''kidzik'' Filipa jest błahy przy ''debilu'' Adamma.
28 cze 08:35
Adamm: @kerajs Rozumiem że kolega Filipa? Przez Filipa zostałem zaatakowany. Tu nie chodzi o błahość wypowiedzi.
28 cze 10:44
kerajs: Źle rozumiesz. Wskazałem jedynie nieadekwatność przykładu (i akurat w nim, moim zdaniem, to Ty zaatakowałeś Filipa).
28 cze 10:58
Adamm: No to sobie manipuluj i przekręcaj fakty, ale co mnie to obchodzi
28 cze 12:28
Adamm: Ty jesteś jakiś śmieszny. Ktoś cię ciągle denerwuje i nawet "debilu" nie można powiedzieć? Akurat on zaatakował mnie, a ja jedynie zareagowałem na jego odzywkę. Takie są fakty, więc nie kłam.
28 cze 12:31
wakacje: ja tam jestem za Adamem, tacy powinni być blokowani bo robi się niepotrzebny syf i pajacowanie na tym forum, a jego głupich komentarzy idzie znaleźć wiele, o ile nie zostały usunięte
28 cze 12:34
kerajs: Niczym nie manipuluję. Tak odbieram ten temat ( https://matematykaszkolna.pl/forum/410377.html ) i dlatego uważam go za zabawny przykład. A skoro Filip Cię atakuje i jest to permanentne, to wskaż odpowiednie tematy i tyle. Ponadto na tym forum nic nie trzeba zrobić aby być zablokowanym, lub bez ponoszenia takich konsekwencji można być chamskim i/lub wulgarnym. To wyłącznie zależy od widzimisię osób posiadających uprawnienia admina.
28 cze 12:44
etykieta: kerajs nie musisz wchodzić na forum, jeśli Ci zasady nie odpowiadają. Są inne fora matematyczne. Masz wiedzę i chęci to pomagaj gdzie indziej albo akceptuj to, co jest. Admin to nie wychowawca przedszkolaków, których ciągle trzeba pilnować, jeśli widzi niewłaściwe wpisy to usuwa. Każdy może poprosić o usunięcie wpisu. Adam na forum jest od dawna , jako licealista rozwiązywał zadania z poziomu studiów. Nigdy nie było problemów z Adamem. kerajs, Filip, chichi spowodowali między innymi, że Eta "zniknęłą" z forum. Niestety nie macie szacunku dla osób starszych. Oprócz wiedzy trzeba umieć być człowiekiem na poziomie.
28 cze 15:36
Mariusz: etykieta: Adam nie jest aż taki stary nawet ja który jestem jeszcze dość młody jestem kilkanaście lat starszy od niego
28 cze 16:08
Mariusz: etykieta zauważ że jak Adaś obraża innych to jest dobrze ale jak jego niby obrażają to się rzuca i żąda aby użytkownika zablokować Ja tam nie widziałem wpisów w których Filip go obrażał
28 cze 16:50
ite: Mariusz zwracajmy się do siebie z szacunkiem, ale bez przesadnej czułości. Tak będzie najlepiej, prawda? Bez względu na wiek oczywiście.
28 cze 17:07
Mila: Mariuszu każdy widzi to, co chce. Ja szanuję Twoją pracę na forum i Twoje rozwiązania. Mam inny sposób to piszę. Wpisujący zadanie ma swobodny wybór rozwiązania. Ty też w przeszłości byłeś uszczypliwy, zdaje się , że w stosunku do Metisa, który jest dużo młodszy od Ciebie, ale pominął to milczeniem i dobrze ( nie wiem , czy zawsze). Te zaczepki słowne to właśnie ostatnio widzę między młodymi . Tak nie powinno być. Ja widziałam, że Adam był prowokowany. Będę usuwać wpisy o obraźliwej treści. Staram się nie blokować nikogo. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i życzę przyjemnego spędzania czasu na forum, życzliwej wymiany opinii i chęci pomocy potrzebującym.
28 cze 17:23
Mila: ite masz rację w 100%. Pozdrawiamemotka
28 cze 17:41
Adamm: "etykieta zauważ że jak Adaś obraża innych to jest dobrze ale jak jego niby obrażają to się rzuca i żąda aby użytkownika zablokować" przekręcasz moje słowa nie chodzi o to że jak kogoś ktoś obrazi to trzeba go zablokować wtedy byśmy Ciebie, Mariuszku, zablokowali już dawno "Ja tam nie widziałem wpisów w których Filip go obrażał" nie wiem ale się wypowiem?
28 cze 19:35
kerajs: @ etykieta 1. Dlaczego chowasz się pod nowym, nieznanym nickiem? 2. ''jeśli Ci zasady nie odpowiadają'' '' akceptuj to, co jest'' A gdzie są owe zasady? Może podasz link do adekwatnego tematu. 3. ''kerajs, Filip, chichi spowodowali między innymi, że Eta "zniknęłą" z forum. Niestety nie macie szacunku dla osób starszych.'' Ani Eta nie zniknęła, ani zdanie o braku szacunku nie jest prawdą. @Mila ''Ja widziałam, że Adam był prowokowany. Będę usuwać wpisy o obraźliwej treści. Staram się nie blokować nikogo.'' A masz możliwość edycji? Może zamiast usuwać posty wystarczy je cenzurować (czyli w miejsce obraźliwego tekstu wstawiać informację typu ''skasowano tekst wulgarny'').
28 cze 21:09
daras: hahaha @ A− damn mnie też możesz zaliczyć do kolegów Filipa, chociaż go nie znam emotka mi też odszczekiwał ale to nie powód żeby... ja też nie szanuję starszych, jesli są głupi a pewnie jestem najstarszy z Was @etykieta to już chwyt poniżej pasa jak się nie ma argumentów i za mało popleczników to ich mozna w try miga sklonowac
28 cze 21:52
daras: PS proponuję tym co mają wysokie ego żeby pojechali na wakacje póki czas
28 cze 21:54
Adamm: @daras no jednak trochę powód Mariusza np. by mi było żal mimo że to prostak i za każdym razem mnie obraża no ale do gardła mi nie skacze i tylko raz na jakiś czas coś burknie po swojemu posty ma fajne i dużo wnosi do forum, chyba po prostu ma jakieś problemy ze sobą ale z drugiej strony pobudki Filipa są chyba oczywiste, żeby szkodzić innym uczestnikom tego forum w każdym razie ja tu o niczym nie decyduje
29 cze 18:07
Damian#UDM: Właśnie Ety dawno tutaj nie widziałememotka
29 cze 18:44
wredulus_pospolitus: To może ja wrzucę swoje 5 groszy do tego zamętu emotka 1) Filip faktycznie od dłuższego czasu przesadza i odzywki w kierunku stałych użytkowników tego forum stały się co najmniej niesmaczne (zwłaszcza w kierunku Adamma).. 2) Co ciekawe, na początku taki nie był. No ale wtedy do matury się przygotowywał. 3) Do zmiany doszło w trakcie jego pierwszego roku na studiach, nie wiem czy to wynikało ze zmiany otoczenia, czy tego że (przysłowiowo) Mariusz wziął go pod swe skrzydła (z tego co zauważyłem na forum). 4) Adamm, rozumiem że on Ciebie irytuje. Jednak Twoje zachowanie w tej sytuacji nie jest najlepsze − po kiego grzyba go wyzywasz? Rozumiesz, że dajesz upust emocjom, ale w ten sposób tylko się wzajemnie nakręcacie. 5) Czy Filip powinien zostać zablokowany? Moim zdaniem na chwile obecną nie. Powinien jednak wiedzieć, że jak się nie uspokoi to wtedy to nastąpi. Jeżeli jednak zdecydujecie się zablokować Filipa to niestety także i Adamm (na krócej ale także) powinien dostać.
29 cze 19:01
chichi: TRUDNE SPRAWY
29 cze 22:13
Adamm: Może i powiedziałem "debil" ale chodziło mi bardziej o synonim słowa "błazen" a nie komentarz co do jego inteligencji (to mnie akurat mało obchodzi). Co prawda go obraziłem ale stwierdziłem fakty po tym jak się zachowuje. Jeśli ktoś się zachowuje niegrzecznie to powinien oczekiwać że otoczenie będzie tak samo wobec niego reagować. To czy powinno się mnie zablokować to kwestia moralna. Ja uważam że nie ponieważ nie miałem stricte złych zamiarów, w przeciwieństwie do Filipa. Oczywiście Ty możesz też tak uważać ale mimo to traktować to co zrobiłem w sposób poważniejszy. Ja jednak wyrobiłem sobie już zdanie dość mocno jako osoba pochodząca z rodziny dysfunkcyjnej i stykająca się z podobymi sytuacjami praktycznie codziennie.
30 cze 11:15
ite: Adamm w tej dyskusji (19:01) możesz zobaczyć, jak odbierane są przez innych takie kategoryczne oceny (prostak, debil, ma problemy ze sobą). Nawet jeśli wypowiadając je, nie masz zamiaru oceniać stopnia niczyjego rozwoju. To samo dotyczy Filipa, ale on jest bardzo odporny na odczucia innych. Wadą Internetu jest to, że nie można niektórych spraw wyjaśnić odręcznie . Byłoby szybciej i prościej.
30 cze 11:47
kerajs: Ponadto: Filip tak rzadko tu bywa, że mógłby nawet nie zauważyć tygodnia blokady konta.
30 cze 16:37
Adamm: jakoś jak ja jestem to on też tu jest
30 cze 17:14
Filip: emotka
2 lip 15:05
Kacper: Eta odezwij się emotka emotka
19 lip 12:17
Damian#UDM: Eta wracaj do nas! emotka
19 lip 12:19
kerajs: Eta często tu bywa. I nawet coś pisze, lecz pod innymi nickami. Przykładowo tu: https://matematykaszkolna.pl/forum/410765.html jako ''zielona'' Klara.
19 lip 21:05