matematykaszkolna.pl
Opowieść o Stefanie Banachu chichi: Dzień dobry kochani forumowicze! Jak ktoś ma wolne, jesienne wieczory podczas narodowego lockdown'u i lubi coś poczytać, to polecam książkę "Gen i już! Opowieść o Stefanie Banachu" Anny Czerwińskiej−Rydel. Książka miała premierę 10/30/2020 więc jutro miną pełne 2tyg. jak książka ujrzała światło dzienne. Ma zaledwie 110 stron, więc herbata, drink czy lampka wina i książka na jeden wieczór emotka. Koszt książki to niespełna 20zł więc też nie są to jakieś wygórowane koszta. Gorąco polecam!
12 lis 13:45
Słoniątko: jesteś autorem czy wydawcą?
12 lis 13:46
chichi: Na książkę trafiłem przypadkowo jak szukałem jakiejś biografii Banacha, ale zapomniałem, że w Polsce jeszcze są takie "janusze" jak ty, co myślą, że ludzie wszystko co robią to dla korzyści. Żal to czytać, nie pozdrawiam!
12 lis 13:51
6latek: Kolego sympatyczny tez lubie czytac ksiazki . Jestes w tym momencie uwazam niesympatyczny .Nazywajac kogos ''januszem'' jest obrazliwe Nalezalo odpowiedziec np NIe jestem ale polecam .Wydaje sie ze bedzie swietna .
12 lis 14:07
chichi: Taka postawa po prostu dla mnie jest żenująca i możesz mówić, że nie jestem niesympatyczny, takie coś po prostu mnie denerwuje i jestem na to uczulony. Jak ktoś się zachowuje jak "janusz" to nazywajmy rzeczy po imieniu bez względu na to czy jest to obraźliwe czy nie. Według Ciebie jak ktoś kradnie, to nie nazywajmy go złodziejem, bo jest to obraźliwe dla niego? @6latek proszę cię.. Postawmy tu kropkę.
12 lis 14:17
6latek: Powiem Ci ze nie przyjmuje takiego tlumaczenia . Popelniles bład i nie potrafisz sie do niego przyznac . Od razu oceniles czlowieka . Pomino tego zdrowy rośnij i odzywiaj sie dobrze OK? emotka
12 lis 14:26
Mila: Ja polecam "Genialni" − Lwowska Szkoła Matematyczna. Autor Mariusz Urbanek.
19 lis 19:51
chichi: @Mila czytałem tę książkę też jest cudowna i też nie jest chyba jakaś stara o ile dobrze kojarzę
19 lis 20:01
Mila: Ja mam wydanie z 2014 roku.
19 lis 20:24